Czy depilacja laserowa działa na jasne włosy? Moja historia z Depilacja.pl

W listopadzie 2017 r. na blogu pojawił się wpis dotyczący mojego pierwszego zabiegu depilacji laserowej w salonie Depilacja.pl >tutaj<. Zobaczcie jakie efekty uzyskałam po całym cyklu zabiegów.

depilacja laserowa pachZdecydowałam się na usuwanie za pomocą lasera włosów z łydek i kolan. Tak jak wspominałam we wcześniejszym wpisie, mam bardzo jasne włosy na nogach, więc zabieg kompletnie nic nie dał, dlatego za radą pani kosmetolog zdecydowałam się przerzucić na pachy.

depilacja laserowa pach

Depilacja obejmowała 9 zabiegów, które średnio odbywały się co 6 tygodni. Korzystałam z usług w salonie Da Vinci w Poznaniu przy ul. Traugutta 38B, jednak Depilacja.pl posiada swoje salony w praktycznie wszystkich największych miastach w Polsce. Depilacja laserowa pach kosztuje 1611 zł (aktualnie trwa promocja: 999 zł!).

depilacja laserowa pach

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak wygląda pierwsza wizyta, przeczytajcie poprzedni post >tutaj<, ponieważ następne się różnią. Po przyjściu do gabinetu po prostu podpisujemy dokumenty i można zaczynać zabieg. Cała wizyta trwa maksymalnie 10-15 minut.

Tak jak wspomniałam na początku, zdecydowałam się jednak na depilację pach, ponieważ tam włosy mam ciemniejsze. Czym włosy ciemniejsze, tym podobno bardziej boli, a bolało o wiele bardziej niż na nogach, więc stwierdziłam, że to chyba dobry znak!

depilacja laserowa pach

Po pierwszych dwóch zabiegach byłam bardzo zadowolona z efektów - włosy odrastały, ale po ponad tygodniu, a wcześniej musiałam golić je co dwa dni. Niestety długo nie nacieszyłam się tym efektem, ponieważ z każdym następnym zabiegiem, ten czas się znowu zmniejszał. Cały pakiet zakończyłam na początku grudnia i znowu niestety muszę golić pachy co dwa dni :(.

Wiem, że depilacja laserowa działa, ponieważ mam znajome, które potwierdzaj, że są bardzo zadowolone - ale mają ciemne włosy. Wygląda na to, że włos rzeczywiście musi być ciemny, żeby cokolwiek pomogło, u mnie, jak i pewnie u wszystkich blondynek nie zadziałą.

depilacja laserowa pach

Pani kosmetolog czasami używała dużej, a czasami małej głowicy. Duża powodowała uczucie gorąca i szczypała, mała zaś bardziej zimna i kuła. Po zabiegu przez jeden dzień miałam wrażliwą i szczypiącą skórę, jednak po stosowaniu łagodzących kremów przechodziło. Dodatkowo podczas okresu, w którym mamy zabiegi musimy przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad, o których zostaniecie poinformowani podczas pierwszej wizyty. Na przykład ja musiałam przeczekać miesiąc przed pierwszym zabiegiem, ponieważ używałam blokera potu, który jest w tym wypadku zabroniony, bo może powodować popalenia skóry.

depilacja laserowa pach
Miłego dnia!

7 komentarzy:

 1. Ja kupiłam depilator Philips lumena i jestem zadowolona:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również jestem blondynką i korzystałam z usług depilacji laserowej, oczywiście bez efektu. Aczkolwiek moje znajome, które mają czarne wręcz włosy również nie cieszyły się efektami, także ja już w ogóle zwątpiłam w jakąkolwiek skuteczność tego typu zabiegów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że depilacja laserowa nie spełniła Twoich oczekiwań... Ja osobiście nie zdecydowałabym się na taki zabieg, wolę tradycyjną formę depilacji! :)
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie w wolnej chwili!

  OdpowiedzUsuń
 4. W moim salonie korzystają z lasera light sheer w Krakowie. Moim zdaniem laser sheer daje zadowalający efekt ;) Zawsze wychodzę w 100% zadowolona z efektów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tak regularnie udaje się do kosmetyki na light sheer w Krakowie i zawsze jestem zadowolona z wizyty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z autorką artykułu - depilacja laserowa to nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnych, często zabieganych kobiet, które mają dosyć tradycyjnych metod usuwania owłosienia i chcą zaoszczędzić czas poświęcany na tego typu czynności. Jednym z najlepszych urządzeń jest bez wątpienia laser Light Sheer Duet.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2018 Testacja , Blogger